preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

Związek Gmin Gór Świętokrzyskich we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach oraz Urzędu Gminy w Łącznej zorganizowali konkurs pn. „Czyste powietrze w Górach Świętokrzyskich” w ramach „Programu edukacji ekologicznej dla Związku Gmin Gór Świętokrzyskich na 2017rok”. Konkurs był podzielony na trzy kategorie wiekowe. W piątek 24 listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej Wójt Gminy p. Romuald Kowaliński wraz z Sekretarzem Gminy p. Mirosławem Kopytkiem, Dyrektorami szkół oraz nauczycielami wręczył nagrody uczniom, których prace zostały wyróżnione. Komisja konkursowa zgodnie z zasadami konkursu przyznała następujące miejsca:


W kategorii klas 0-III Szkoły Podstawowej:
Miejsce I :
Wiktor Dudek SP Zalezianka
Miejsce II:
Franciszek Szpankowski SP Gózd
MiejsceIII:                                                                                                                                                                                                                                                                                       Hanna Rogala SP Zalezianka


W kategorii klas IV-VII Szkoły Podstawowej:                                                                                                                                                                                                                                Miejsce I:
Oliwia Piwowarczyk SP Łączna
Miejsce II:
Maria Gil SP Gózd
Miejsce III:
Urszula Obara SP Łączna


W kategorii klas Gimnazjum:
Miejsce I:
Igor Dulęba Gimnazjum
Miejsce II:
Jakub Osman Gimnazjum
Miejsce III:
Małgorzata Kargul Gimnazjum


Laureaci 3 najciekawszych prac w każdej kategorii wiekowej zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu sportowo-turystycznego i elektronicznego.
Serdecznie gratulujemy !

Projekty realizowane z Funduszy Europejskich

ue1

Mapa gminy

Halo Łączna

szop

wirtualny swiat

tvs logo bottom

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

Kalendarz wydarzeń