preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia należy do najpiękniejszych w roku. Placówki oświatowe naszej gminy: Szkoła Podstawowa w Zaleziance, Zespół Szkół w Goździe oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącznej tradycyjnie przygotowały Jasełka i spotkania opłatkowe, a w gminnej bibliotece odbyło się spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych z Gminy Łączna.
Jasełka bożonarodzeniowe to szczególne widowiska, które dostarczają oglądającym wielu wrażeń, uśmiechu, a niekiedy i wzruszeń. Uczniowie naszych szkół wystawiają je dla szkolnych kolegów, kadry pedagogicznej i pracowniczej, rodziców oraz zaproszonych gości. Tradycyjnie już, poczynania młodych aktorów mieli okazję podziwiać Wójt Gminy Łączna Romuald Kowaliński oraz Sekretarz Mirosław Kopytek.
Za każdym razem wszyscy z wielkim przejęciem, zaangażowaniem i wdziękiem odgrywają swoje role. Na scenie goszczą aniołowie i pasterze. Zgodnie z tradycją do Dzieciątka przybywają Trzej Królowie. Można zatem po raz kolejny wspólnie przeżywać historię Maryi i Józefa sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to przyszedł na świat Zbawiciel, niosąc całemu światu miłość i pokój. Nie brakuje również kolęd i świątecznych piosenek, ale szczególnych przeżyć dostarczają jasełka prezentowane przez nasze maluchy.

 

Numery kont bankowych:

Opłata za śmieci: 

68 8520 0007 2003 0029 4018 0019

Pozostałe podatki: 

69 8520 0007 2003 0029 4018 0001

ZGK - opłata za wodę i ścieki: 

64 8520 0007 2003 3000 3091 0001

Wpłać podatek lub opłatę on-line

Projekty realizowane z Funduszy Europejskich

ue1

dofinansowanie polska

Dofinansowanie z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.

infolinie pomoc

flaga ua

gis

Mapa gminy

tvs logo bottom

FPWS logo m

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

czyste powietrze logo