preloader
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
Urząd Gminy Łączna

W dniu 12 września 2017r. w kieleckiej Filharmonii Wójt Gminy Łączna Romuald Kowaliński wziął udział w podpisaniu kolejnej umowy w ramach działania 3.3 „Poprawa efektywności energetycznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w sektorze publicznym i mieszkaniowym” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014 – 2020. Pre - umowy z wnioskodawcami podpisali marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas oraz członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Marek Szczepanik.


Gmina Łączna podpisała umowę dla projektu pn. "Poprawa energetyczna i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Łączna". Przedmiotem projektu jest termomodernizacja budynków użyteczności publicznej: Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej w Goździe oraz budynku po byłej szkole filialnej w Zagórzu, przeznaczonego pod działalność statutową Biblioteki. Zaplanowany w projekcie zakres robót termomodernizacyjnych wpłynie na poprawę izolacyjności przegród budowlanych w budynkach, które charakteryzują się dużą energochłonnością. Zakres prac wynika z przeprowadzonego audytu energetycznego.


Ogółem w ramach działania 3.3 wsparcie zostanie udzielone łącznie dla 58 projektów na kwotę 151 837 557,23 zł.

ue1

Mapa gminy

Halo Łączna

szop

tvs logo bottom

akademia przedsiębiorczości

Akademia Przedsiębiorczości

bip

logotekstura bez tła

Kalendarz wydarzeń